Klea i kërkon falje Elgitit për…

By

Klea Huta dhe Elgit Doda prej disa kohësh tashmë shijojnë lidhjen e tyre. Një çift simpatik që pëlqehen shumë nga publiku dhe ndiqen në rrjete sociale.

Përmes një postimi në Instastory, Klea ka treguar një moment “prapa skene” të fotove të tyre të bukura që postojnë në Instagram .

“Epo gjithë ky peizazh. Gjithë kjo kohë e bukur. Do të bësh një foto romantike dhe befas, ai kupton që je bërë sa një derr. Më fal për mishin e këputur shpirt”, shkruan Klea në foton ku duket që Elgiti mezi po  e mban.

Artikuj të ngjashëm