Argjentina Ramosaj rikthehet në duet me Young Zerkën (VIDEO)

By

Ka kohë që Argjentina Ramosaj nuk ka punuar në muzikë.

Por, artistja sapo u rikthye në një duet me Young Zerkën.

Kënga quhet ‘Pishman’ dhe është punuar nga Cekic Beatz, me tekst nga Fifi.

Dëgjojeni të plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm