Ditë e veçantë në kalendar për Sellmën

By

Dita e sotme është e veçantë në kalendar për grimeren e njohur Sellma Kasumoviq.

Djali i saj, Teo i cili këtu e nëntë vite më parë i dha epitetin e shtrenjtë të nënës, feston ditëlindjen.

Ka qenë vetë grimerja që i ka bërë një dedikim të birit përmes rrjeteve sociale ku mes tjerash shprehet:  ‘Urime ditëlindjen bir, je princi i zemrës time’.

Image may contain: 1 person, closeup

Ndryshe, Sellma ka edhe një djalë më të vogël dhe kohë pas kohe, krahas postimeve për punën e saj, ndanë me publikun momente si një nënë e përkushtuar. /prive.al

 

View this post on Instagram

 

Xhamadanat e mi 😁😁 #TeoSpahiu#DiellSpahiu#motherandsons

A post shared by SELLMA KASUMOVIQ (@sellmakasumoviq) on

Artikuj të ngjashëm