E thotë Olsa! Ja çifti që e ka emocionuar më së shumti në dy sezone

By

Është “shënjestra” kryesore kur flitet për “Përputhen”.

Autorja e “skenareve”, hartuesja e kontratave të “frikshme”…

E autorja e “Përputhen” pavarësisht këtyre gjërave po vazhdon punën me program i cili në sezonin e tij të dytë do të vazhdojë deri në fund të Qershorit.

Ndonëse publikisht nuk flet shumë për rrjedhën e programit, Olsa nuk ka “duruar” në një detaj.

Ajo ka zbuluar çiftin që e ka emocionuar më së shumti në dy sezone të programit.

Në preferencat e Olsës janë Andi dhe Jasmina, siç e ka thënë vet autorja e programit në një postim në InstaStory.

Nga dyshja do ketë zhvillime të reja, me shpresën që ndjenja do jetë e sinqertë e të mos kemi një “Andi&Tea 2.0”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm