Pak kohë pas operacionit, hospitalizohet Fjolla Morina

By

Këngëtarja Fjolla Morina rreth tre javë më parë iu nënshtrua një ndërhyrjeje kirurgjikale.

Ajo hoqi dhjamin nga pjesa e barkut për ta zhvendosur në të pasme të cilat tashmë kanë një formë edhe më seksi.

E vetëm pak kohë pas këtij intervenimi, Fjolla është hospitalizuar sërish, kësaj rradhe pa dëshirë.

Sot pasdite, këngëtarja nuk është ndjerë mirë dhe e ka parë të nevojshëm vizitën në spital nga e cila nuk ka shpëtuar pa një infuzion.

Të shkuara Fjolla! Kujdes me imunitetin! /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm