Pa Turin Orinda Huta s’do rrinte dot, ajo do linte edhe…

By

Pa bashkëshortin e saj ajo nuk do e paramendonte veten.

Ka 11 vjet që Orinda Huta dhe Turjan Hyska janë bashkë dhe ndoshta ata kanë arritur në një pikë ku nuk e shohin dot njëri tjetrin larg.

Këngëtarja e moderatorja e famshme e ftuar në PRIVE gjatë kësaj jave, në rubrikën “50 pyetje me…”, ka dhënë përgjigjet e saja në disa prej pyetjeve më interesante të Vlorjan Halilit.

Asaj i kërkohet të dijë se çfarë do të bënte po të mos ishte me Turin?

Përgjigja e Orindës është e sinqertë dhe e mbushur me shumë dashuri!

Artikuj të ngjashëm