Kur e ka ndërmend Kaltrina Selimi t’i kthehet Kosovës? (VIDEO)

By

Tashmë të gjithë e dini që Kaltrina Selimi jeton në Londër pasi u martua.

Ajo është nënë e një djali me bashkëshortin e saj Dritonin, dhe për këtë arsye vjen rrallë në Kosovës, dhe mund të themi lirisht, se është shumë pak e prezente në mediat tonë, si me intervista ashtu edhe me këngë.

Së fundmi në një intervistë për Prive, Kaltrina ka treguar kur e ka ndërmend t’i kthehet Kosovës, dhe përveç kësaj, ka folur edhe për planet e saj.

Më poshtë intervista e plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm