Orinda Huta zbulon se çfarë i tha të bijës kur e pa për herë të parë

By

Muaj më parë Orinda Huta dhe bashkëshorti i saj Turjan Hyska, u bënë prindër të një vajze të cilën e quajtën Atara.

Së fundmi, ajo ka realizuar një sesion pyetjesh në rrjetin social Instagram, ku u është përgjigjur fansave të saj.

“Çfarë provove kur e pe për herë të parë”? ishte pyetja e një ndjekëse drejtuar saj.

“Më shpërtheu zemra, falenderoja Zotin për këtë mrekulli dhe Atares i thash, ku i gjete këto flokë moj dashuri? Kurr nuk mendoja që do kisha një bebe me flokë,” u përgjigj Orinda. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm