Bardhi zbulon bashkëpunimin e radhës (VIDEO)

By

Bardhi kohë më parë ka paralajmëruar albumin e tij, për të cilin ka kohë që është duke punuar.

Përmes një postimi në Instagram, ai njoftoi se të mërkurën, në orën 14:00, do të publikohet kënga e katërt e albumit të tij.

“Sa mire po dokesh” titullohet kënga e re, e cila është bashkëpunim.

Për këtë projekt ai ka bashkuar forcat me dy artistë të tjerë Eaz dhe Xen.

Më poshtë mund të shikoni pak nga kënga e re. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm