Onati duet edhe me Cozman?!

By

Javën e kaluar raportuam që Onati do të sjell një duet me Ghettogeasyn por nuk do jetë i vetmi i reperit me antarët e Babastars.

Këtë vit, ai pritet të publikoj disa këngë e një ndër to do të jetë edhe me Cozman.

Kjo këngë veçse është finalizuar dhe pritet që në vazhdim ti bëhet klipi dhe të publikohet. /Prive

Artikuj të ngjashëm