2po2 në duet me Florin?!

By

2po2 javën e kaluar në Prive tregoi për albumin me të cilin do shënoj 20 vite. Pjesë e saj do të ketë shumë bashkëpunime e një ndër to zbulohet.

2po2 dhe Flori janë bërë bashkë për këngën e tretë.  Dyshja kanë realizuar edhe klipin ne Kosove me Pink Moon që aktualisht është në fazën e montazhit.

Ky bashkëpunim pason duetet mes tyre në ‘Crazy Girl’ dhe ‘Gjithë jetën’ teksa për titullin këngës së tretë nuk është vendosur akoma./Prive

Artikuj të ngjashëm