Young Zerka fillon punë për projektin e ri!

By

“Like Rihanna” riktheu në skenë pas një pauze të shkurtër këngëtarin Young Zerka.

Ky projekt u pëlqye shumë dhe arriti të regjistroj shifra të larta klikimesh. Por tani që është i pavarur në muzikë nuk do të mungojnë projekte te shumta nga ai.

Madje per momentin është në finalizim e sipër të kenges së re që do të jetë sërish solo. Ajo po punohet në Red Box Studio teksa do të vizualizohet edhe me klip. /Prive

Artikuj të ngjashëm