‘O Daj O Daj’ kënga e re e Sinan Vllasaliut (VIDEO)

By

Sinan Vllasaliu sapo ka lëshuar në youtube këngën e tij të re që mbanë titullin ‘O Daj O Daj’.

Muzika dhe orkestrimi u realizuan nga Wirusi ndërkaq tekstin e shkroi Ghulo.

Kënga është e shoqëruar me klip të cilin keni mundësi ta shihni më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm