Argjentina Ramosaj publikon projektin me DJ Geek (VIDEO)

By

Argjentina Ramosaj ka lansuar projektin e saj më të ri në bashkëpunim me DJ  Geek me titull ‘Sekreti’.

Për këngën u përkujdesën Vig Poppa, Butrint Buçinca dhe Duja, ndërkaq klipin e realizoi Imagine.

Më poshtë ju sjellim klipin./Prive.al

Artikuj të ngjashëm