“Nuk të kanë hije” – Për çfarë e ‘kritikoi’ Gjiko, Elitën?

By

Gjiko dhe Elita Rudi janë një nga çiftet më të dashura të industrisë së muzikës.

Gjithnjë shumë prezent në rrjete sociale, çifti ndajnë shumë momente nga jeta e tyre familjare.

Çifti janë prindër të dy fëmijëve, Zërit dhe Botës, andaj së fundmi Elita tregoi se Gjiko e ‘kritikoi’ për diçka.

Ajo publikoi një fotografi të sajën me flokët e kapur me “kika”, dhe shkroi se Gjiko i tha se nuk i kishin hije.

Elita etiketoi Gjikon në postimin e saj ku shkruan me humor, “Gjiko po thotë nana e dy fëmijëve me kika nuk të kanë hije”. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm