“Alone” – kënga e re nga Sergio (VIDEO)

By

Sergio ka publikuar një këngë të re.

Këngëtari nga Durrësi, lëshoi projektin me titull “Alone” në shoqërinë e një videoklipi xhiruar në pishinë, shumë veror.

Muzikën e ka punuar Alfred Sula ndërkaq tekstin e ka shkruar Muma dhe vet artisti.

Klipin e realizoi Entermedia, produksioni me të cilin Sergio ka kohë që punon./Prive.al

Artikuj të ngjashëm