‘Veç fjalë’ nga Diona Fona (VIDEO)

By

Është publikuar kënga më e re e Diona Fonës, e paralajmëruar javë më parë.

Projekti mbanë titullin ‘Veç fjalë’ dhe është punuar nga Big Bang e Granit Dërguti me tekst nga vetë këngëtarja.

Klipi u realizua nga Imagine Films.

Ndiqeni të plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm