Nuk flasin? Rita Ora sapo tha diçka të madhe për Dua Lipën

By

Pasi këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare Bebe Rexha, u ka bërë një lutje publike bashkëvendëseve të saj të famshme në botë përmes një postimi në Twitter, në të cilin shkroi se dëshiron një bashkëpunim me Dua Lipën e Rita Orën dhe me Ava Max, një emër i ri që po i ngjit majat në skenën muzikore ndërkombëtare, ka reaguar Rita Ora.

“I respektoj të gjitha këto femra të mrekullueshme”, ka thënë Ora në postimin e Rexhës.

Ky koment lë për të menduar se në të ardhmen e afërt mund të dëgjojmë një duet mes shqiptareve të famshme në botë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm