Fansat i bëjnë një pyetje dhe Baby G përgjigjet përplot vetëbesim

By

Ajo bën gjithmonë vajzën e fortë dhe para fansave të saj, është treguar gjinj një vajzë që çan përpara në jetë.

Këngëtarja Baby G apo e njohur në emrin e saj të vërtetë si Gordana, ka vendosur ta shfrytëzojë seksionin e pyetjeve në Instagram, për t’iu përgjigjur fansave të saj.

Baby G ka marrë një pyetje interesante nga dikush, dhe ka vendosur ta ndajë me ndjekësit e tjerë.

“Cili është qëllimi më i madh i jetës tënde?”, ka qenë njëra ndër pyetjet.

“Qëllimet e mia janë të vogla, sepse asgjë s’është shumë e madhe për tu arritur”, ka shkruar ajo, duke dhen një përgjigje të vendosur dhe me shumë vetëbesim. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm