Djem vini re! Ja çfarë kërkon Xhesika Berberi tek një djalë

By

Është njëra ndër vajzat më të bukura shqiptare dhe sapo na e tregoi se çfarë kërkon tek një burrë.

Prandaj djema vini re!

Bukuroshja shqiptare Xhesika Berberi, në pyetjet e fansave të saj i është përgjigjur edhe një pyetjeje interesante.

“Çfarë kërkon tek një burrë?”, ka kërkuar ta dijë fansi në fjalë.

“Të ketë zemër të madhe, të më bëjë të lumtur dhe të më vlerësojë për atë që jam e të më japë vëmendje. Të më dojë dhe të jetë i sinqertë e të ketë dëshirë të bëjë qejf, me mua sigurisht”, ka qenë përgjigja e Xhesikës. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm