A ishte një femër jashtë arsyeja që Donjeta la ‘Big Brother’ ?!

By

Donjeta Sejdiu ishte sot e ftuar në emisionin Wazzup të Klan Kosovës për të rrëfyer gjerë e gjatë aventurën e saj në Big Brother.

Mes tjerash, nga Enur Pakashtica, Donjeta u pyet edhe për faktin se a ishte një femër jashtë arsyeja që ajo la Big Brother.

Portalet në Shqipëri kishin shkruajtur se xhelozia e të dashurës së Donjetës që përshkruhej si një prej vajzave më të bukura të Kosovës ishte shkaku i ndërprerjes së aventurës.

Këtë, modelja e mohoi kategorikisht duke ironizuar me nivelin e raportimeve.

Donjeta deklaroi për të disatën herë që nuk është lezbike dhe si rrjedhojë nuk ka lidhje me ndonjë bukuroshe.

‘Lezbiket i kanë mrena, dy. Unë nuk jam’ – përfundoi Donjeta përcjell Prive.al

Ndiqni komplet intervistën më poshtë

https://www.youtube.com/watch?v=pX6_F3m5-vQ

Artikuj të ngjashëm