Nuk i përkon aspak me pamjen, por Engjëllusha Salihu sapo e zbuloi se ka tatuazh

By

Javën që lamë pas, këngëtarja kosovare Engjëllusha Salihu ishte protagonistja e radhës në emisionin Prive, duke dhënë përgjigjet e saja në “25 Pyetjet”.

Dhe në mesin e shumë gjërave për të cilat u pyet, asaj iu kërkua ta ndante një sekret me publikun.

E sekreti është hiç më pak se një tatuazh, megjithatë ajo e pranon se nuk i përkon me pamjen engjëllore që ka e nuk tregon se në çfarë vendi të trupit e ka tatuazhin!

“Kam një tatuazh, dhe mos më pyet se në çfarë vendi se nuk ta them”, është përgjigjur ajo…

Artikuj të ngjashëm