“Nuk i besoj aspak Mbresës”, thotë kjo banore e shtëpisë

By

Vivien u ka thënë banorëve të tjerë të Big Brother Vip Kosova se nuk i beson Mbresës.

Ajo ka thënë se nuk i beson Mbresës për arsyen që ka thënë se ka intolerancë ndaj laktozës.

“Asaj i kanë sjellur biskota me qumësht dhe i mban tek krevati, nuk i besoj për atë që ka thënë se ka intolerancë ndaj laktozës”, ka thënë Vivien.

Formatin televiziv Big Brother VIP Kosova mund ta ndiqni në platformat: ArtMotion, Kujtesa dhe NimiTV.

Artikuj të ngjashëm