Capital T zbulon datën e lansimit të projektit më të ri

By

Reperi i njohur Capital T ka kohë qe po e paralajmëron projektin e ri duke mos zbuluar asgqjë më tepër sa i përket detajeve të këngës.

E enigmës në fjalë duket se i erdhi fundi pasi që ai përmes profilit të tij në Instagram bëri të ditur ditën e lansimit të produktut të ri.

1 dhjetori do të jetë edhe dita finale e tij teksa numërimi prapa tashmë ka filluar.

Kënga e re do të jetë single dhe do të pasojë projektin ‘Lejla’ në të cilin artisti erdhi në badhkëpunim me Elvana Gjatën dhe 2PO2. /Prive.al/

insta-image-15

Artikuj të ngjashëm