Nuk e dinim, përveç aktrimit Fiona Gllavica ka edhe një tjetër fakultet të përfunduar

By

E ftuar së fundmi në Prive ishte Fiona Gllavica.

Ajo hapi dyert e shtëpisë së saj për t’u përgjigjur në “50 pyetje” të Prive.

Aktorja u rikthye pas disa kohësh për të na zbuluar edhe më shumë nga jeta e saj profesionale dhe personale.

Ndiqni të plotë intervistën e saj në videon e mëposhtme. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm