Jeta në familje e Memlit: Ja çka thonë fëmijët për ministrin

By

Ministri Memli Krasniqi ishte protagonist i kësaj të Shtunë në emisionin Prive përmes një materiali me gazetaren Maki Bajrami.

Në të, i pari i resorit të bujqësisë në vend, erdhi në një tjetër dimension duke shfaqur anën familjare në rrëfim ndryshe.

Krahas bashkëshortes që zbuloi detaje nga jeta e Memlit dhe roli i tij në punët e shtëpisë, ishte djali simpatik, Mali ai që mori vëmendjen.

Me epitetin e veçantë për babain, vogëlushi katër vjeçar u shndërrua në senzacionin e ditës.

Detajet ua sjell videoja e mëposhtme. 

Artikuj të ngjashëm