‘Nuk dua ta bëj’ – këngëtarja shqiptare thotë se nuk do vaksinohet kundër COVID-19

By

Këngëtarja dhe moderatorja shqiptare, Klea Huta ka thënë se nuk do ta marrë vaksinën kundër COVID-19.

Duke folur me ndjekësit e saj në Instagram, ajo tha se ka mendime të errëta rreth saj dhe kjo ka bërë që ajo ta kundërshtojë imunizimin.

Lexoni me poshtë përgjigjen e saj të plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm