E konfirmuar: Majk dhe Capital T po vijnë me bashkëpunim (VIDEO)

By

Pa dyshim janë dy nga reperët më të mirë shqiptarë dhe ata po i bashkojnë forcat në një projekt të ri.

Para pak ditësh, Prive raportoi se dyshja Majk dhe Cpital T, mund të jenë duke sjellë një bashkëpunim, ndërsa tani gjithçka është konfirmuar.

Dy reperët kanë nisur diskutimet për këngën dhe klipin e ri, e marrë parasysh binomin i cili është bashkuar rreth projektit, ky do jetë një super hit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm