Nuk do besoni sa kilogramë ka humbur në total Big Mama

By

Këngëtarja Big Mama që me operacionin e saj të para disa javëve shkaktoi shumë bujë tashmë vetëm sa ka filluar t’i përjetojë efektet e para.

Prive ka hulumtuar mbi rezultatet e operacionit për të zbuluar detaje qoftë mbi intervenimet që përfshijnë lëkurën dhe gjoksin por edhe në humbjen e kilogramëve.

Se si ka qenë ecuria komplete e intervenimit dhe sa kilogramë ka humbur gjithsejt Big Mama mund ta kuptoni në videon e mëposhtme. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm