A do e falte tradhëtinë Majki?!

By

Intervista më e shkurtër e Prives këtë javë ishte e rezervuar për anëtarin e Babastars, Majkin.

Përballë pyetjeve provokative të gazetares Maki Bajrami, artisti u gjet mjaft mirë duke dhënë disa përgjigje mjaft interesante.

Ai u detyrua të zgjedhë edhe për bashkëpunim midis Dua Lipës dhe Bebe Rexhës.

E si e preferuara e tij doli të jetë kjo e fundit pasi sipas tij edhe mbiemri do u përshtatej më tepër.

Se a do e falte tradhëtinë Majki e kë e telefonon të parin në mëngjes do të mund ta kuptoni përmes kësaj storie. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm