Jonida Shehu në zi, humb personin më të shtrenjtë

By

Dita e sotme ka qenë e kobshme për moderatoren Jonida Shehu.

Ajo sot ka humbur personin më të shtrenjtë për të, nënën.

Lajmin e ndau përmes një postimi në Instagram, “Mama iku dhe sdi me si jetohet pa të. Shpirti im”.

View this post on Instagram

A post shared by Jonida Shehu (@jonida.shehu)

Ngushëllime. /Prive.al

 

 

 

 

Artikuj të ngjashëm