NRG Band me këngë të re

By

‘Ajo mkalli’ është projekti i fundit që sollën grupi NRG Band e para se Besniku të nis një rrugëtim të ri në programin ‘Your Face Sounds Familiar’ ka përfunduar këngën e re.

Prive mëson se Nrg Band këtë kohë ka qenë të angazhuar në studion ‘Massive Production’ përkatësisht nga producentët Granit Gashi dhe Nurteli.

I gjithë projekti si në tekst edhe në muzikë i është besuar këtij produksioni. Kënga do të shoqërohet edhe me videoklip dhe do të lançohet brenda pak javëve në treg. /Prive

Artikuj të ngjashëm