Ndërron jetë babai i Sonit

By

Ka ndërruar jetë babai i këngëtares Soni Malaj. Lajmin e ka bërë të ditur vetë ajo përmes një postimi në rrjetin social Instagram.

“Babai im i shtrenjte,u largove shume shpejt nga kjo jete.Me le nje dhimbje shume te madhe.Ti ishe dhe do mbetesh perjete mbreti im” – ka shkruar këngëtarja.

Ndryshe, Prive raportoi mbrëmë se ishin pikërisht komplikimet shëndetësore të babait të Sonit ato që shtynë projektin e saj me Skivin.

Soni u shfaq e emocionuar edhe mbrëmë duke shpërthyer në lot në spektaklin ‘Në një javë’ ku edhe është konkurente.

Artikuj të ngjashëm