Nora pozon me Rene pranë pishinës, ajo duket super-seksi!

By

Është ndër këngëtaret më të famshme në Kosovë e Shqipëri dhe ndonëse është bërë nënë, kokë e këmbë e ka ruajtur vijën trupore.

Menjëherë pas lindjes ajo i është dedikuar maksimalisht palestrës, duke i rikthyer muskujt si gjithnjë.

Në imazhin e fundit të saj, Nora ka pozuar me të bijën e ëmbël dy vjeçare.

Buzë pishinës, ajo duket jashtëzakonisht tërheqëse, dhe trupi i saj reflekton disiplinë e rigorozitet në aktivitetin fizik e programin ushqimor.

Thjesht, bravo Nora! /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm