Nora për Erën është tipike motër shqiptare në këtë detaj

By

Përkundër faktit se janë dy prej motrave më të famshme shqiptare, Nora dhe Era Istrefi nuk dallojnë aspak nga motrat e zakonshme.

View this post on Instagram

Athens is 🔥 thanks for having us!!!!!💓

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Të dyja duket të kenë të njëjtën betejë për veshjet e çantat.

Këtë e ka lënë të kuptohet Nora në fotografinë e fundit të Erës.

View this post on Instagram

Mia Wallace but make it blonde

A post shared by Era Istrefi (@eraistrefi) on

Pasi e ka komplimentuar motrën e vogël për stilin, Istrefi e ka këshilluar që çantën ta “fshehë nga ajo që mos ta shohë”.

No description available.

Fiksimi i Norës në çanta të shtrenjta e bën të pamundur që të frenohet në marrjen e çantës nga motra e saj e vogël, Era. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm