Dëgjoni pak nga kënga e re Gjestit

By

Me anë të një postimi në llogarinë e tij në Instagram, Gjesti ndau një lajm të mirë me ndjekësit dhe fansat e tij.

Artisti ka gati një këngë re që titullohet “Psikopate”.

Teksa dha lajmin se kënga e re do të publikohet së shpejti ai ndau edhe një pjesë të po kësaj kënge.

Dëgjoni pak nga kënga e tij në postimin e mëposhtëm. /Prive.al

 

View this post on Instagram

 

A post shared by GjESTI (@gjestt)

Artikuj të ngjashëm