E veshur me marka të shtrenjta, Nora na zbulon shtëpinë në fotot e fundit (FOTO)

By

Postimet në Instagram me telefoni duken të jenë ide e tejkaluar për këngëtaren Nora Istrefi.

Pasi realizoi një varg të fotografive personale me Artan Korenicën në disa lokacione të ndryshme rreth dy javë më parë, mbase e dashuruar me rezultatin, këngëtarja e hitit ‘Majëm’ nuk po ndalet.

Tash e disa ditë me rresht, ajo po poston fotografi që e shfaqin në skena e veshje të ndryshme.

Rradhën mbrëmë e kanë pasur fotografitë të shkrepura në shtëpinë e re në lagjen Marigona ku Nora shkëlqen me fustanin e shkurtër të zi shoqëruar me një palë taka Louboutin dhe çantë të zezë YSL.

Ndryshe, seti fotografik që e çon Istrefin në një tjetër nivel është pëlqyer shumë nga fansat që kanë komplimentuar këngëtaren për stilin e linjat trupore. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm