Fillim aspak i mirë i ditës për Stresin

By

Mbrëmë u paraqit në emisionin ‘Zonë e Lirë’ ku u duk mjaft i gëzuar me rikthimin në skenë me projekte, megjithatë gjërat kanë ndryshuar pak sot në mëngjes.

Ols Nazari, një prej miqve më të mirë të reperit është arrestuar dhe kjo ka bërë që Stresi, i mbushur me mllef tash e një kohë me shtetin shqiptar, të ‘shpërthejë’ në Instagram.

Ky është postimi i plotë i Stresit:

Gjysma ime tiiiiiiii shoku im ti vllai im ti @olsnazari mos u merzit djem si ty vec pabesia dhe prita munden met burgos ty por un e di thelle ne zemer kush je ti cfare trrimi je ti kshuqe do na kesh deri ne fund deri ne vorr ne mbeshtetje . ma nigga mos u merzit . Me Lot Ne sy Dhe Me dhimbje te madhe dot presim … #Free#ols#nazari

Artikuj të ngjashëm