Nora Istrefi të lë pa fjalë në foton e fundit

By

Linjat e admirueshme trupore, Nora Istrefi i riktheu menjëherë pas lindjes së Renée vitin e kaluar por sivjet, tonifikimi vetëm se ka shkuar në perfeksion.

Këngëtarja që po është tejet e angazhuar në mbrëmjet muzikore, po gjen pak kohë edhe për relaks.

Duke shfrytëzuar detin pranë vendeve ku performon në mbrëmje, ditën Nora po ia kushton plazhit dhe detit teksa këtë po e tregon haptazi në Instagram.

Në një prej fotove të fundit, Nora shihet në top formë duke mahnitur me linjat trupore të saj që ngjajnë me ato të një peshku. E po, me gjithë ushtrimet dhe kohën dedikuar trupit, ky rezultat s’kishte se si të jetë ndryshe. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm