Nora Istrefi “e kalli lojën” me këto të pasme (FOTO)

By

E vetëdijshme që gëzon të pasme bombastike, Nora Istrefi ka marrë pozë pikërisht në atë formë që i shfaqë ato në mënyrë perfekte.

Këngëtarja kosovare që madje edhe është nënë e një vajze, ka një trup fantastik dhe gjithmonë veshjet i zgjedhë të atilla që i ekspozojnë astetet e saj.

Së fundmi ajo k publikuar një fotografi në Instagram, në të cilën është e kthyer nga mbrapa dhe shfaqë këto linja që i lakmon secila vajzë.

Me një palë rroba shumë elegante, ajo i qëndron shumë besnike këtij stili në përditshmërinë e saj. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm