Kjo është befasia e parë e Big Brother VIP Kosova II

By

Ka nisur spektakli i madh i Big Brother VIP Kosova tani me edicionin e dytë.

Spektakli i parë ‘Prime’ nisi derisa i njëjti do të transmetohet ekskluzivisht në ekranet e KlanKosova, ArtMotion dhe në Youtube në kanalin zyrtar të Klan Kosova.

Jonida Vokshi dhe Alaudin Hamiti bënë hapjen e spektaklit duke zbuluar një befasi.

Sonte shtëpia do të mirëpresë 20 banorë që do vënë shtëpinë në ‘flakë’. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm