Nora dhe Anxhelina bëjnë ‘xing’ luksoz

By

Duke ndjekur gjithmoën trendet më të fundit të veshjes nga bota, shpesh figura publike bëjnë “xing” me veshjet apo këpucët.

Kjo i ka ndodhur së fundmi sërish Nora Istrefit por kësaj radhe me Anxhelina Hadërgjonajn.

Në një hark kohor prej shumë pak orësh, të dy vajzat janë parë me këpucët e njëjta nga “Versace”.

Ato tejkalonë shifrën e 1400 dollarëve, siç v në pah faqja “Albania Street Style”. /Prive.al

No description available.

Artikuj të ngjashëm