Noizy tregon se si duken në të vërtetë gjysëm milioni euro (FOTO)

By

Reperi i njohur nga Shqipëria, Noizy, jo pak herë ka ditur të jetë në qendër të vëmendjes vetëm falë jetës luksoze që ai jeton.

Puna e madhe që ka bërë ndër vite ka kohë që ka filluar t’i shpërblehet edhe atë në mënyërn më të mirë të mundshme.

Udhëtimet e shumta për koncerte të cilat kryhen me makina super luksoze janë vetëm një pjesë e vogël e përditshmërisë së reperit i cili këtë herë ka vendosur të na befasojë me një detaj mjaft interesant.

Në një sirtar afër shtratit të tij, reperi ka treguar se si duken gjysëm milioni euro.

Në fotografinë në fjalë shiheshin çelësat e dy prej makinave super luksoze të tij, Ferrari e Mercedes si dhe disa ora dore të cilat si tërësi kapin shifrën marramëndëse prej gjysëm milioni euro. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm