Martohet Valdrin Sahiti në Las Vegas (VIDEO)

By

Ashtu sic kishte paralajmëruar Prive javën e kaluar, dizejnatori Valdrin Sahiti ka kurorëzuar dashurinë në Las Vegas.

Në prani të rrethit shumë të ngushtë të familjes dhe miqve, Valdrini dhe Edita janë martuar në një prej resorteve luksoze të metropolit amerikan.

Normalisht, veshja në ditën e madhe ka mbajtur vulën e brendit VS.

Më poshtë video nga ceremonia.

 

Artikuj të ngjashëm