Noizy shfaqet “Topless” !

By

Krijuesi i hiteve më të mëdha, Noizy, ditë më parë u përfol nga të gjitha anët për shkak të përleshjes që ndodhi mes tij dhe anëtarit e “BabaStars” Cozmanit.

Nga kjo përleshje këngëtari ishte plagosur me armë zjarri.

Por ai me sa kuptohet ka vendosur të pushojë për pak kohë jashtë Shqipërise.

Ai pak më parë kishte postuar një fotografi në profilin e tij  në Instagram në Milano, ndërsa në fotografinë e tij të fundit të postuar ai ka dalë me një pamje “Topless” nga Zvicra. /prive.al/

Artikuj të ngjashëm