Publikohet kënga kushtuar Kosovës nga Stresi dhe Arif Dushaj (VIDEO)

By

Është publikuar projekti kushtuar Kosovës nga Stresi e Arif Dushaj.

Kjo është kënga e parë patriotike të cilën reperi e këndon.

’Me krah shqipe nga Tropoja’ është e shoqëruar me videoklip tipik shqiptar i realizuar nga Max Production.

Ndiqeni të plotë më poshtë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm