Noizy nis punën për t’ju ndihmuar gjashtë vajzave jetime

By

Njihet për humanizmin e tij…

Reperi nga Shqipëria, Noizy, ka bërë sërish një apel përmes llogarisë së tij në Instagram.

Artisti kërkoi nga ndjekësit e tij dhe tek njerëzit të cilët shohin postin, t’i ndihmojnë për të grumbulluar para në mënyrë që të ndihmohen gjashtë vajza jetime.

Atyre ju duhet shtëpi dhe shkollë, që kapin vlerën e 40 mijë eurove.

Noizy ka postuar një video të tyre në profilin e tij nën të cilën ka marrë mijëra komente dhe shumë mbështetje nga njerëzit./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BjSeOCKFWzn/?taken-by=zinizin

Artikuj të ngjashëm