Aktori shumë i pëlqyer turk vjen të premten në Kosovë

By

Aktori shumë i pëlqyer turk sidomos në Kosovë, vjen të premten në Kosovë.

Erkan Pettekaya do të qëndrojë në Prishtinë.

Prive merr vesh se aktori turk është i ftuari special i promovimit të emisionit “Qejfi më i madh se Stambolli” – emision i Linda Imamit që nis transmetimin të premten në Klan Kosova.

Pettekaya ka lujtuar në shumë filma turk të cilët janë transmetuar edhe në Kosovë dhe kanë qenë shumë të ndjekur nga shqiptarët./Prive.al

Image result for erkan petekkaya

Artikuj të ngjashëm