Cili është ‘plani sekret’ i personave në foto?!

By

Reperi Capital T me gjithë familjen, tash e një kohë e ka konsoliduar një raport miqësor me futbollistin e njohur Xherdan Shaqiri.

Ky i fundit, po kalon shumë kohë me Kapon dhe dajën e tij, Besnikun gjatë qëndrimit në Kosovë.

Por sonte, dyshja nuk kanë qenë të vetëm por bashkë me Osmanin e Vedatin nga Stupcat dhe talentin prishtinas Edon Zhegrova i cilësuar si Messi i ri.

Nuk dihet arsyeja e tubimit por përshkrimi ‘Plani sekret Euro 2018’ – i shkruar nga Vedati në imazhin e shpërndarë ka ngjallur dyshime për lëvizje eventuale.

Artikuj të ngjashëm