Noizy lanson bashkëpunimin e tij më të ri

By

Noizy ka lansuar një projekt të ri.

Kësaj here ai vie me një bashkëpunim me Matolale.

Kënga titullohet “Adrenaline” dhe është realizuar me videoklip.

Ndiqni të plotë në videon e mëposhtme. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm